Drobečková navigace

Úvod > Kontakty

Kontakty

G D K spol. s r.o.

362 14 Kolová 181, Czech Republic

Tel./fax +420 353 331 391
Tel./fax +420 353 331 392

 

24/7 Zákaznická technická podpora

Tel. +420 774 959 244
E-mail: levinsky@gdk.cz

 

Corporate business contact

Commercial manager & sales

Lucie Řezníčková Sales Manager.jpg

Lucie Řezníčková

Tel. +420 730 512 074
E-mail: reznickova@gdk.cz

Director

Radan Greguš Director.jpg

Radan Greguš

Tel. +420 777 068 001
E-mail: gregus@gdk.cz

Sales Director

Petr Kůsa Sales Director.jpg

Petr Kůsa, Ph.D.

Tel. +420 777 068 000
E-mail: kusa@gdk.cz

Technical Manager

Milan Brborka Technical Director.jpg

Miloslav Barborka

Tel. +420 777 068 002
E-mail: barborka@gdk.cz

Design

Ondřej Chromec Chief Designer.jpg

Ondřej Chromec, Ph.D.

Tel. +420 774 068 001
E-mail: chromec@gdk.cz

Design and Production

David Dejnozka.jpg

David Dejnožka

Tel. +420 734 200 611
E-mail: dejnozka@gdk.cz

Customer technical Support

Jiří Levinský.jpg

Jiří Levinský

Tel. +420 774 959 244
E-mail: levinsky@gdk.cz

Software and Electronics Manager

Pavel Barborka Software and Electronics Manager.jpg

Pavel Barborka

Tel. +420 777 068 003
E-mail: barborkap@gdk.cz

Product Manager

filip.jpg

Filip Meister

Tel. +420 606 068 890

E-mail: meister@gdk.cz

Workshop Manager

Ladislav Rajtmajer Workshop Manager.jpg

Ladislav Rajtmajer

Tel. +420 777 840 108

E-mail: rajtmajer@gdk.cz

Secretary

Lucie Srbová Secretary.jpg

Lucie Srbová

Tel. +420 777 068 004

E-mail: srbova@gdk.cz

 

Kontaktní formulář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

G D K  spol. s r.o.

Sídlo: Kolová 181, okres Karlovy Vary, PSČ 36214

Spisová značka: C 2839 vedená u Krajského soudu v Plzni

IČ: 46885811
DIČ: CZ46885811

GDK - Vyfukovací stroje

Česky English Deutsch Español

Fulltextové vyhledávání

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Vyhledat v katalogu